Dzień Kobiecości z marką Vissavi

10 listopada, 2023by BoldThemes0

Prawdziwa kobiecość ukrywa się w głębi. To otwarte serce, umiejętność kochania, czucia, intuicja, kreatywność i zmienność. To prawdziwe remedium na dzisiejsze czasy. Tymi słowami przywitała gości Agata Blok, prezes zarządu polskiej marki modowej Vissavi, na wyjątkowym Dniu Kobiecości, który odbył się 28 października 2023 roku.

Na czas wydarzenia siedziba marki w Rzeszowie zmieniła się w miejsce, w którym każda kobieta mogła celebrować nie tylko modę, ale również siłę i wyjątkowość swojej kobiecej natury. Głównym punktem programu były dwa pokazy mody, na których modelki prezentowały jesienną kolekcję marki Vissavi. Wśród stylizacji dominowały subtelność i elegancja, łączące zarówno piękno, jak i wygodę użytkowania. Goście mieli okazję podziwiać zarówno klasyczne, eleganckie zestawy, jak i wieczorowe kreacje na wielkie okazje. Dzień Kobiecości z Vissavi był również doskonałą okazją na wzbogacenie własnej garderoby o modne ubrania na nadchodzący sezon dzięki specjalnym rabatom.

Wielu zainteresowanych uczestniczyło również w warsztatach, gdzie mogli wykazać się własną kreatywnością i zmysłem artystycznym, tworząc unikalne broszki. Pod okiem doświadczonych instruktorek powstawały niezwykłe prace, które od razu z dumą można było przypiąć do własnego ubrania. W części poświęconej urodzie, wykwalifikowani kosmetolodzy udzielali porad kosmetycznych w kontekście pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Na miejscu znajdowały się stanowiska kosmetyczne marki Sylveco, gdzie można było przetestować produkty specjalnie dobrane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Podczas wydarzenia ogłoszono również nowego wspólnika marki Vissavi – współorganizatora Dnia Kobiecości, firmę Prime Bit Investments. To ważny krok w dalszym rozwoju marki, co podkreślono w oficjalnych przemówieniach prezesów. Dodatkowego, lokalnego wsparcia dla przedsięwzięcia udzielił również prezydent miasta Rzeszowa, Konrad Fijołek.

Przesłanie Dnia Kobiecości z pewnością na długo zostanie w pamięci wszystkich gości, którzy mieli okazję uczestniczyć w nim na żywo. Serdecznie gratulujemy marce Vissavi i życzymy dalszych sukcesów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *